smartspot.com.pl Reviews with ekomi-pl.com

Ładowarka sieciowa 20W - 3mk Hyper Charger

smartspot.com.pl Reviews with ekomi-pl.com
3mk
5903108447003
Pośpiesz się! W magazynie zostało 2 sztuk!
79,99 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Metody dostawy

 

Zasady zwrotów

HyperCharger20W

Zawsze pod ręką

Ładowarka 20W to idealny towarzysz w podróży. Kompaktowy design oraz technologia ładowania Quick Charge sprawiają, że ładowanie urządzeń jest niezwykle szybkie i wygodne. Ładowarka zmieści się w kieszeni oraz damskiej torebce – zawsze masz pod ręką niezawodne rozwiązanie na wypadek rozładowania się baterii w smartfonie czy laptopie.

HyperCharger20W

Bądź w pełni mobilny

Jedna ładowarka = wiele urządzeń. Jeśli intensywnie korzystasz z urządzeń mobilnych, zwłaszcza w podróży, to ładowarka 20W jest tym, czego potrzebujesz. Wyposażyliśmy ją w nowoczesną technologię Power Delivery (PD), dzięki czemu szybko naładujesz zarówno smartfon i tablet, jak i dużego laptopa. Co ważne, nie ma ryzyka uszkodzenia baterii, gdyż moc ładowania dopasowuje się do danego urządzenia. Ładowarka z PD daje pełną mobilność gdziekolwiek jesteś.

HyperCharger20W

Rozładowana bateria? No problem

Z naszą ładowarką nie stracisz już cennego czasu na ładowanie smartfona czy tabletu. Wyposażyliśmy ją w nowatorską technologię Quick Charge 3.0., dzięki której urządzenia ładują się błyskawicznie. Ładowarka 20W jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być w kontakcie z innymi non stop. Rozładowana bateria? No problem. Podłączasz, a za chwilę znów ruszasz w drogę, będąc stale „pod telefonem”.

HyperCharger20W

Ładowarka, która łączy

W podróż zabieramy to, co niezbędne – smartfon, laptop, tablet oraz oczywiście Hyper Charger 20W. Dzięki niej szybko naładujesz aż 2 urządzenia jednocześnie. Świetne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie. Co więcej, nasza ładowarka łączy nie tylko urządzenia, ale także ludzi – każdy może się pod nią podpiąć…ze swoim mobilnym urządzeniem.

Poznaj opinie innych

smartspot.com.pl Reviews with ekomi-pl.com
3mk
5903108447003

Specyfikacja

Rodzaj
Ładowarka
Stan
Nowy
Producent
3mk
Waga (z opakowaniem)
0.2
Synchronizacja z BaseLinker
TAK
smartspot.com.pl Reviews with ekomi-pl.com