Sodastream nabój nabijanie wymiana naboju Katowice

W: Promocje, nowości Na: Komentarz: 0 Wyświetleń: 996

Wymień nabój sodastream od ręki w punkcie smartSPOT. Jesteśmy profesjonalnym punktem wymiany i napełniania butli, gdzie wymiana butli sodastream jest od ręki. 

Sodastream gdzie wymienić nabić nabój w Katowicach?

Wymień nabój sodastream od ręki w punkcie smartSPOT. Jesteśmy profesjonalnym punktem wymiany i napełniania butli, gdzie wymiana butli sodastream jest od ręki. 

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usługi wymiany, używamy wyłącznie oryginalnych nabojów cylindrów sodaStream.

Jaki gaz stosujecie do napełniania noboju sodastream?

w smartSPOT dbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Używamy wyłącznie najwyższej jakości gazu spożywczego renomowanej firmy Linde - BIOGON C. Certyfikat gazu znajdziesz poniżej. 

Lokalizacja punktu wymiany sodaStream 

Znajdziesz naszą wyspę smartSPOT w galerii Silesia City Center na poziomie 0 obok salonów Cinnamon, Yes i Jubilera Skorpion

Znajdziesz naszą wyspę smartSPOT w Galerii Katowickiej na poziomie 0 obok salonów Sephora i Parfois

Gdzie najtaniej napełnić nabój cylinder sodastream?

Nabój sodaStream najtaniej i od ręki wymienisz w punktach smartSPOT. Za jedyne 19,99 zł otrzymasz pełny cylinder z gazem spożywczym renomowanej firmy Linde. w smartSPOT używamy wyłącznie oryginalnych nabojów sodaStream i napełniamy cylindry zawsze do pełna. Co ważne nie musisz zostawiać u nas butli i czekać na jej napełnienie. Cała wymiana naboju sodastream trwa mniej niż minutę!

sodastream czy warto?

Jeśli lubisz wodę gazowaną lub różnego rodzaju napoje, które możesz zrobić dolewając ulubionego syropu to sodaStream jest dla zdecydowanie Ciebie. Wymieniając nabój sodastream w smartSPOT litra gazowanej wody kosztuje Cię zaledwie 0,35 gr. 

Wymiana sodaStream kod rabatowy w smartSPOT

Jeśli regularnie korzystasz z punktu wymiany nabojów sodastream w punktach smartSPOT możesz zbierać pieczątki i co 10 wymiana jest o 50% tańsza od regularnej ceny.

Czy sodastream się opłaca i ile kosztuje nabicie gazu sodastream?

Nabicie gazu sodastream w smartSPOT kosztuje zaledwie 19,99 zł. To najlepsza oferta na rynku, biorąc pod uwagę bezproblemową wymianę od ręki. Jeden nabój sodastream może nagazować do 60 litrów wody - ilość gazowanej wody zależy od stopnia gazowania jaki lubisz najbardziej. Zakładając, że najczęściej wybierasz średnio gazowaną to litr gazowej wody kosztuje zaledwie 0,35 gr. W porównaniu do tradycyjnej butelkowanej wody gazowanej możesz zaoszczędzić nawet do 90% wydatków!

Uwagi

Zostaw swój komentarz