NOWOŚĆ! Antypalcująca folia do auta

W: Promocje, nowości Na: Komentarz: 0 Wyświetleń: 15807

Ta folia zwiększy Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Czy zdarzyło Ci się, że podczas jazdy samochodem odciski palców na ekranie utrudniały Ci korzystanie z nawigacji? A może refleksy światła odbijające się od wyświetlacza były tak silne, że wpływały na widoczność na drodze? W takich sytuacjach docenisz działanie antypalcującej folii ochronnej Grizz na ekran, która zwiększy Twoją wygodę i bezpieczeństwo w trasie.

Po pierwsze: bezpieczeństwo

To bardzo istotne abyś w każdych warunkach oświetleniowych czuł się pewnie za kierownicą. Z folią Grizz nie będziesz rozpraszany przez odbicia światła, które mogą zakłócać widoczność na drodze. Ciesz się wyraźnym i czytelnym obrazem na ekranie przez całą podróż. 

Zawsze czysty ekran bez nieestetycznych smug 

Zapomnij o nieestetycznych odciskach palców na ekranie - antypalcująca folia Grizz zniweluje widoczność irytujących smug. Korzystaj swobodnie z wyświetlacza bez obaw o zakłócenie widoczności. Folia ochroni ekran również od zarysowania. 

Perfekcyjne dopasowanie

Laserowe docięcie gwarantuje precyzyjne dopasowanie. Bezklejowa formuła jest w pełni bezpieczna dla każdego ekranu - po zdjęciu nie pozostawia żadnych śladów na wyświetlaczu. Zamówienia ekspresowo realizujemy w Polsce, a wszelkich zmian wykroju na Twoje specjalne życzenie dokonamy od ręki.

Błyskawiczny montaż

Intuicyjne oznaczenia i szczegółowa instrukcja pozwolą Ci błyskawicznie i bezpiecznie założyć folię na ekran. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a efekt jest widoczny od razu. Pamiętaj, że w każdej chwili bez problemu możesz zdjąć folię z ekranu. 

Chcesz zabezpieczyć ekran w swoim samochodzie? Kliknij tutaj, aby napisać wiadomość z zapytaniem o dostępność folii na ekran Twojego auta.  Możesz zadzwonić też pod numer 510237017.

Zobacz jaki efekt daje antypalcująca folia Grizz.

Uwagi

Zostaw swój komentarz