Standardy smartSPOT

W smartSPOT wyjątkową uwagę przykładamy do jakości produktów, czasu wysyłki i nadzwyczajnej obsługi Twoich zamówień. Postanowiliśmy wprowadzić unikalne standardy, abyś wiedział, że pracujemy skrupulatnie nad każdym elementem zaczynając od produktu, przez zamówienie, a na obsłudze posprzedażowej kończąc.

Poznaj nasze procedury, przez które musi przejść każdy produkt i każde zamówienie.

Właśnie kupiłeś nowy telefon? Dokładnie wiemy co czujesz. Nic tak nie boli jak pierwsza rysa na lśniącym ekranie. Z tego powodu wszystkie zamówienia pakujemy błyskawicznie i natychmiast przekazujemy kurierowi. Zamówienia złożone w dni robocze do 13:00 wysyłamy tego samego dnia, abyś mógł jak najszybciej zabezpieczyć telefon.

Każdy produkt, który możesz zobaczyć na stronach sklepu smartSPOT.pl wnikliwe testujemy pod kątem jakości i użytkowania w codziennych sytuacjach. Test jakości rozpoczynamy od oceny materiałów użytych do produkcji, poprzez dokładność montażu, zgodność parametrów z zadeklarowanymi przez producenta, a na opakowaniu i instrukcji kończąc. Test jakości trwa 10 dni. Kluczowym etapem są testy użytkowe, bo to one najwięcej powiedzą nam o produkcie, jego wytrzymałości i skuteczności. Przeszkoleni w smartSPOT Academy eksperci przez 60 dni użytkują w codziennych sytuacjach produkt, a test kończą raportem użyteczności. Ostatni etap to 30 dniowy okres próbny, podczas którego produkt sprawdza grono naszych stałych klientów. To ich opinia jest dla nas decydująca. Całą procedurę testów produktu określiliśmy standardem selectPRO i trwa dokładnie 100 dni!

Mniej niż 1% naszych klientów korzysta z prawa do zwrotu zamówienia. To dla nas powód do dumy bo oznacza, że znamy się na akcesoriach i obsłudze klientów jak mało kto! Jeśli chcesz złożyć zamówienie, ale nie jesteś pewny czy wybrany produkt sprosta Twoim potrzebom masz od nas 60 dni na podjęcie decyzji i zwrot zamówienia.

 

Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook  YouTube