Wideo montaż na żywo - NOWOŚĆ w iScratch.pl

01-04-2020

 

Rok 2012, lato. Szukam pomysłu na życie po dobrze rokującym biznesie, który z wielu zawiłych przyczyn musiał upaść. Myślę co zawsze lubiłem i co mnie fascynowało od dziecka. Wybór był oczywisty - telefony. Wtedy królował iPhone 4S i Samsung S3, a silnym trendem były coraz to większe wyświetlacze. Po szybkim reaserch’u postanowiłem skupić się w 100% na foliach na ekran, ale co ważne z montażem w punkcie. Wtedy takich miejsc w Polsce było nie więcej niż 5, a 99% punktów zwyczajnie bała się naklejać folii. Z moją mamą zaczęliśmy tą przygodę w iście amerykańskim stylu czyli na piętrze garażu. Po 9 miesiącach działo się na tyle dużo, że postanowiliśmy rozwijać się dalej w galeriach handlowych. 8 lat póżniej z garażu i 2 osobowego zespołu wyrośliśmy do 13 punktów i ponad 60 osób załogi. Cieszę się, że nasza działalność wprowadziła na rynek nową jakość bo inne punkty w galeriach, aby nie tracić klientów musiały zacząć montować folie i szkła, a żeby to było efektywne musieli sprzedawać lepszej jakości produkty.

Teraz nadszedł czas na kolejny poziom. 2 lata temu wpadłem na pomysł z serii ‚kiedyś się zrobi’ i to tylko dlatego, że miałem możliwość dogłębnie spojrzeć na różnicę pomiędzy sprzedażą online, a retail. Teoretycznie w obydwu kanałach sprzedaje identyczny asortyment czyli szkła hartowane, hybrydowe a od pewnego czasu również szkła UV na telefony. W praktyce, żaden system rekomendacji czy też automatyzacji nie zastąpi człowieka, relacji, emocji i kompleksowej usługi czyli sprzedaż + naklejenie na telefonie.

Aby odwzorować ten koncept właśnie uruchomiliśmy wideoczat dla naszych Klientów, na którym Dominika (ponad 150 przeszkolonych osób z montażu i 15.000 naklejonych folii i szkieł w iScratch) poprowadzi Cię od początku do końca jak perfekcyjnie nakleić szkło na telefon. Jeśli pracujesz zdalnie, musisz być dostępny to nie stać Cię na ryzyko uszkodzenia telefonu, a wbrew pozorom w domu czai się wiele zagrożeń :-)

Pierwsi klienci już są umówieni! Kto wie, może to jest właśnie sklep stacjonarny 2.0?

Dla jasności, aby skorzystać z bezpłatnego wideoczatu kup szkło hartowane lub szkło hybrydowe na www.iscratch.pl i umów się na zdalne naklejanie z Dominiką. Btw. nie musisz mieć kamerki, ani się pokazywać - to Twój wybór :)

Możesz się połączyć nami poprzez Messanger na naszym fanpage [kliknij aby przejść na facebook] lub WhatsApp [+48 518 526 017]. Daj znać  w komentarzu do zamówienia, że chcesz połączyć się na wideo czacie. Nasz ekspert ustali z Tobą dogodny termin.

 

Do zobaczenia na wideo czacie!

Mateusz Kwiatkowski

Dyrektor Zarządzający