Profesjonalny montaż szkła - CZY WARTO?

24-05-2020

W iScratch od lat naszą największą przewagą jest profesjonalny montaż szkieł i folii. Zabezpieczamy ekrany w telefonach, tabletach, laptopach i smartwatch'ach. Używamy specjalistycznych narzędzi, których nie znajdziesz w sklepie na rogu. 8 lat doświadczeń i ponad 1 200 000 zabezpieczonych urządzeń daje nam szeroką wiedzę na temat specyfiki naklejania różnych rodzajów szkieł na setkach modeli telefonów.

Zatem, dlaczego warto oddać sprzęt w ręce doświadczonych specjalistów?

Po pierwsze koszty! W iScratch płacisz za efekt. Jeśli po drodze zdarzy nam się zepsuć szkło lub folię (tak, nawet najlepszym się może przytrafić ;) albo trafić na wadliwy egzemplarz to bierzemy z półki kolejną i montujemy, aby finalny efekt był perfekcyjny. Robiąc to w domu jeśli coś się nie uda musisz zamówić kolejne szkło.

 

Po drugie czas! Jeśli kupujesz nowy telefon za ciężko zarobione dukaty to każda minuta bez szkła na ekranie jest bardzo ryzykowna. Przyjeżdżasz do iScratch i montujemy szkło od ręki. Nie musisz wypatrywać kuriera i czekać pod paczkomatem ;)

 

Po trzecie wiedza! Montujemy szkła i folie praktycznie codziennie od 8 lat. Przetestowaliśmy do tej pory dziesiątki bardziej i mniej znanych producentów szkieł i folii. Dokładnie wiemy jakie szkło będzie działać na Twoim telefonie a jakie nie. W Internecie jest wiele opinii i rekomendacji od osób, które z racji, że zabezpieczają telefon sporadycznie nie mają tak dużego rozeznania i doświadczenia, znają jedynie mały wycinek rynku. My dokładnie wiemy co w trawie piszczy ;) 

 

Po czwarte precyzja! 1 200 000 zabezpieczonych telefonów robi wrażenie. Szkła i folie montujemy dokładnie, wyciskając ostatni bąbelek i usuwając praktycznie każdy paproszek kurzu, który spędza sen z powiek największego pedanta. Poszukiwanie doskonałości może być wciągające i fascynujące, a nic tak nie cieszy jak dobrze wykonany montaż. Poczucie, że dotrzymaliśmy obietnicy, którą składamy każdemu, kto zdecyduje się wpaść do iScratch jest uzależniające ;)

 

Każde urządzenie ma niewidoczne na pierwszy rzut oka niuanse, które potrafią zaważyć nad tym czy montaż szkła na wyświetlaczu przebiegnie sprawnie, a ochrona będzie skuteczna. W finalnym rozrachunku taniej i szybciej dla Ciebie jest zabezpieczyć telefon, tablet czy smartwatch w iScratch aniżeli ryzykować samemu. Ryzyko związane z uszkodzeniem szkła podczas montażu bierzemy na siebie - nie musisz się o nic martwić.

Naklejamy i montujemy szkła hartowane UV, szkła hybrydowe oraz folie renomowanych producentów tj. Whitestone, T-Max, Spigen, Mocolo i 3mk. Mamy doskonałe rozeznanie w specyfice wyświetlaczy i zawsze pomagamy dobrać taką ochronę, która zapewni bezpieczeństwo Twojemu telefonowi, a przede wszystkim nie będzie sprawiać problemów podczas korzystania z ekranu jak na przykład nie działający czytnik linii papilarnych w telefonach Samsung. 

 

Zadzwoń do iScratch i umów się na profesjonalny montaż: 510 23 017

Profesjonalny montaż szkła UV hartowanego na telefon Samsung, Huawei, OnePlus, Xiaomi

Profesjonalne naklejamy szkła hartowane i hybrydowe na matryce laptopów, w szczególności MacBook.

Profesjonalny montaż folii matowej lub szkła hybrydowego na tablet to nasza codzienność.

Nawet tak mały wyświetlacz jak w smartwatch'u warto zabezpieczyć szkłem lub folią antyuderzeniową. 

 

Zadzwoń do iScratch i umów się na profesjonalny montaż: 510 23 017