Nie robisz tych 3 rzeczy i dlatego przepłacasz za telefon!

04-07-2022
Zakup nowego telefonu o potężnych parametrach nie musi być ogromnym wydatkiem. Co zrobić, aby kupić dobry sprzęt taniej?
 
1. Porównaj ceny. Szybko przekonasz się, że krótko używany telefon może kosztować nawet kilkaset złotych taniej niż nowy, a jest nie do odróżnienia. Przykład: w ofercie smartSPOT znajdziesz iPhone 13 Pro jak nowe, z kondycją baterii 100%, 600zł taniej!
 
2. Używany nie znaczy gorszy, jeśli kupujesz ze sprawdzonego źródła. Kupując pewny sprzęt ze sklepu nie ryzykujesz - na zakup otrzymasz dowód zakupu z numerem IMEI. Wolisz zobaczyć telefon na żywo?Sprawdź lokalizacje sklepów z używanymi telefonami w doskonałym stanie. Jeśli salon smartSPOT jest blisko Ciebie, możesz kupić telefon stacjonarnie. Wybierzesz sprzęt dla siebie na żywo!  Pewne źródło da Ci poczucie bezpieczeństwa.
 
3. Kup używany, ale z gwarancją. Już dawno obaliliśmy mit o tym, że zakup używanego telefonu to ryzyko. Nie musisz wybierać między nowym z gwarancją a używanym bez pewności. Dajemy rok gwarancji w cenie sprzętu. Płacisz kilkaset złotych taniej, a otrzymujesz pewny sprzęt z roczną gwarancją.
 
Zakup używanego telefonu to najlepsza decyzja dla Twojego portfela i środowiska. Nie przepłacaj!